Iki šiol injekcijos kontūro plastikiniai veidai – viena iš labiausiai paplitusių procedūrų estetinės medicinos. Lūpų kontūrinė plastika yra kosmetinių trūkumų taisymo metodas, naudojant stabilizuotus hialurono rūgšties preparatus. Vaisto pasirinkimas priklauso nuo amžiaus, odos lūpų būklės, raukšlių gylio ir pageidaujamos vaisto trukmės. Pacientai vadina skirtingomis priežastimis, paskatinusi juos kreiptis į kontūro lūpų chirurgijos procedūrą (lūpos korekcija).

Yra 3 pagrindinės grupės:

Pirmosios grupės pacientai – šios jaunos mergaitės (18-28 m.) iš esmės nori padidinti lūpų tūrį, duoti jiems pykinimą, seksualumą. Jų lūpos iš pradžių gražios, jie turi tinkamą formą, nepaisant to, jie ieškojo savo idealo blizgančių žurnalų puslapiuose, daugiausia dėmesio skiriant, pavyzdžiui, Angelina Joliei. Puikios lūpos, jų nuomone, turėtų būti paskutinis insultas nepriekaištingos išvaizdos;

antroji pacientų grupė yra jaunos moterys, norinčios pataisyti formą arba šiek tiek padidinti plonų ar neproporcingų lūpų kiekį;

trečioje grupėje yra pacientai, kurie kreipiasi į kontūro plastiką, kad ištaisytų su lūpomis susijusius su amžiumi ir aplink juos esančią zoną. Ir prevencija senėjimo korekcija su amžiumi susijusių pokyčių ir lūpų srities aplink juos yra pašalinti raukšles, formuojant aiškų kontūrą pabrėžiant arka Cupid, pripildymo tūrio raudonos sienos, iškeltą virš ertmę.

Estetiniai lūpų elementai

korekcija gubkorrektsiya lūpų korekcija Jūs galite atskirti keletą struktūrinių elementų, kurie yra svarbūs lūpų estetikai. Jų pavadinimai dažnai yra susiję su meniniais vaizdais, kurie dar kartą pabrėžia, kaip glaudžiai susiję mokslo ir meno dalykai.

– „Kupidono arka“ – viršutinės lūpos raudonos sienos vidurio dalies posūkis

– Filtrų stulpeliai – odos ritinėliai, ribojantys filtrą

– Monos Lisa šypsena – natūraliai padidėjusi lūpos kampeliai ramybėje

– grin raukšlės – raukšles ir raukšlės, formavimo priešingas kampų burną (kaip iš nasolabial raukšlės tęsinys), ir dėl hiperaktyvumo juoko raumenis.

– raukšlių „lėlės“ – raukšles, nusileidžiančias nuo burnos kampų iki smakro.

Lūpų estetinės pataisos darbas turėtų prasidėti nuo veido proporcijų, jų harmonijos. Jei norime ką nors pakeisti, turime išanalizuoti proporcijas canvas zonų, įvertinti atskirų veido elementų santykinę padėtį ir numatyti planuojamos veiklos pasekmes. Atliekant estetinę lūpų korekciją, būtina atsižvelgti į burnos padėtį nuo nosies ir smakro galo. Jei burna yra arti nosies, tada viršutinę luką geriau nepaaugti, nes vizualiai tai dar labiau sumažins atstumą covering nosies viršuko ir viršutinės lūpos. Lūpos atrodys didesnės, wager visas veidas praras. Geras estetinis efektas labai priklauso nuo paciento proporcijos ir skonio. Ar ne aklai sekti mados šiuo klausimu. Prieš prasidedant su amžiumi susijusiems pokyčiams, reikia sutelkti dėmesį į savo lūpos formą. Svarbiausia yra harmonija su veido funkcijomis.

Nagrinėjant, asmuo turi atkreipti dėmesį į dešinę ir kairę puses simetrijos, nuo aukščio ir išvaizdos smakro, iš užspaudimo lūpos gamta, smakro raukšles išraiška iš burnos kampuose padėtį. Tiriant lūpas atkreipkite dėmesį į jų dydį, formą, kontūrą, spalvą. Patikrinkite ramybėje, taip pat naudokite dinaminius testus (šypsena, pokalbis ir kt.). Vamzdžio lūpos prailginimas leidžia jums nustatyti atsiradusias raukšles.

Kontraindikacijos kontūro lūpų plastinei medžiagai

Kartu su standartiniais kontraindikacijų injekcijos kontūro plastikų (nėštumo ir žindymo laikotarpiu, autoimuninių ligų, krešėjimo sutrikimai ir kiti) turėtų pabrėžti lūpų putlinimas nuolatinę užpildu buvimą lūpų (silikono pagrindu, akrilamido ir kiti sintetiniai polimerai), net jei jie buvo įvestas prieš 10 metų . Rekomenduojama susilaikyti nuo procedūros per 6 mėnesius po kolageno preparatų vartojimo.

Lūpų korekcijos efekto trukmė

 

Biologinio skaidymo procesą hialurono rūgšties lygis priklauso nuo daugelio veiksnių: individualios charakteristikos medžiagų apykaitą, biologinis amžius, „Derma talpa“, iš audinių hidrataciją, veido veiklos įpročius, įskaitant rūkymą laipsnį. Vidutiniškai efekto trukmė 6-8 mėnesiai. Su pakartotomis injekcijomis padidėja poveikio trukmė, o vienos procedūros pakanka 12-15 mėnesių.

Lūpų pataisos procedūra su hialurono rūgštimi

Lūpos yra jautrūs skausmui, todėl wager kokia invazinė manipuliacija atliekama su adekvačia anestezija. Kai kurie pacientai, kurie jau turi kontūro plastiko patirtį, nenoriai atlieka anesteziją, kad sumažintų edemą. Anestezijos pasirinkimas nustatomas atsižvelgiant į paciento toleruojamą vaistų kiekį. gelio apimtys ištaisyti lūpą priklausys nuo vidaus audinys talpa: kuo daugiau skysčių, elastiniai lūpoms, tuo mažiau jų ribinis pajėgumas, priešingai, iš dehidratuoto ir suglebęs audinių senėjimo lūpos ilgesnį talpa, todėl vaistas yra būtina