Loading...
Anglis 2018-02-16T10:27:45+00:00

Anglies kaina

Grilis sezono metu gali būti uždaryti, wager dar neuždenkite medžio anglies. Medžio anglis yra pigus ir netoksiškas dezodoratorius, kurį galite naudoti wager kur jūsų namuose.

Gregory Moine nuotrauka.

Buitinio dizaino ir patarimų dienoraštis “Condo Therapy” pabrėžia, kad medžio anglies kvapą išstumia energija:

Kalbant apie tai, kaip juos paskirstyti, galite paprasčiausiai užsifiksuoti metalo dėkle. Kitos parinktys: užsiimkite jų maišelius arba naudokite seną kojinę, tada pakabinkite juos į nepastebimose srityse. Line krepšelį su folija arba plastiku ir padėkite briketes viduje. Arba tiesiog juos išdėkite subterranean insect dėklo subterranean insect lentynos ar šoninio stalo: juodos mažos pagalvės iš tikrųjų atrodo švelnios!

Būtinai gaukite natūralių briketų be minkštų ar lengvai lengvų priedų.

Didėjantis pirkimas be priedų anglies yra tai, kad jis paprastai yra pigesnis nei išgalvotas BBQ anglies, todėl jūs galite jį pakrauti ir išleisti jį laisvai. Ar turite savo apgauti, kad galėtumėte elgtis su kvapais vaikystėje ir gyvūnus draugiškai? Skaitykime apie tai pastabose.

Ar geriau deginti medieną ar medžio anglis? Pusė pasaulio beveik šešių milijardų žmonių gyventojų paruošia maistą ir šildo savo namus akmens anglimis ir tradiciniais biomasės kuro, mėšlo, medienos ir medžio anglies (Pasaulio paveldėjimas: vaikų sveikatos ir aplinkos atlasas, kurį pateikė Bruce Gordon, Richard Mackay ir Eva Rehfuess, PSO, 2004 m.). Kinijoje, Indijoje ir Afrikoje į pietus nuo Sacharos, iki 80% miesto namų ūkių gamina biomasės degalus. Medienos kuro naudojimas yra labiausiai vyraujanti medžio anglis artimoje sekundėje. Kokia jų įtaka visuotiniam atšilimui? Atsiprašome, wager šis pranešimas nebus bandyti aptarti šio sudėtingo klausimo, nes realybė yra tai, kad daugumai žmonių, kovojančių dėl energijos saugumo, taupoma aplinka nėra tiksliai aukšta jų sąraše. Toliau pateikiamose dalyse trumpai aptariamos medienos ir medienos anglies degimo charakteristikos, nes daugeliu atvejų kuro rūšies prieinamumas ir įperkamumas lems, kokio tipo kuras transport naudojamas.

Paprastai malkos, kurios sudegintos, energinė vertė yra nuo 14 iki 18 MJ/kg. Anglies energija yra apie 29 MJ/kg, kitaip tariant, medžio anglis dega karštesnė už medieną, tačiau, kai jis nėra izoliuotas arba negauna pakankamo oro tiekimo (įskaitant antrinį orą), liepsnos arba greitai tekančių CO2 dujų nebuvimas sumažins efektyvus kepimas dėl mažesnio šilumos perdavimo efektyvumo (HTE). Kitaip tariant, deginant tradicines medžio anglis (švytieji angelai) puodui transport spinduliavimo ir infraraudonosios spinduliuotės šiluma, o puodas įsikūręs netoli akmenų. Medienos degimo liepsnos (ypač nuo atviros ugnies) linkusios “laižyti” puodą ir veiksmingiau perduoti šilumą, tačiau jose yra nekompleksinio degimo produktų (PIC), dar vadinamų “kietosiomis dalelėmis”, kurie įkvepiami žmonėms. Daugeliu atvejų namų ūkiai negali sau leisti pirkti ar montuoti dūmtraukius, kurie pašalina dūmus. Liepsnos (geltonos spalvos) taip pat dažniausiai užtvindys virimo puodus. Į vidų įkvėpus dūmų atsiranda pneumonija ir kitos kvėpavimo takų infekcijos – didžiausias vaikų iki penkerių metų žudikas. Vidinė oro tarša (IAP) sukelia beveik pusę daugiau kaip 2 milijonų mirčių kiekvienais metais, kuriuos sukelia ūminės kvėpavimo takų infekcijos (ARI). Gera ventiliacija ir patobulintos viryklės gali žymiai sumažinti vaikų dūmų poveikį. “Vuthisa” šiuo metu skatina “StoveTec” krosnį, kuri yra labai taupus (išsaugo medieną) ir išskiria 70 proc. Mažiau dūmų. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite adresu https://vuthisa.com/news/stovetec.

Tekinimo paslaugos

Daugeliu pasaulio regionų mediena yra labiau tinkama medienai, nes ji gamina dūmus, lengviau transportuojama ir paruošta naudoti patogioje sausoje ir suskaldytoje formoje. Tačiau, deginant anglį, didelis kiekis anglies monoksido (CO), kuris kenksmingas žmonėms, kai yra labai didelis. Padidėjęs oro srautas per medžio anglį išskiria daugiau CO, taigi, jei antrinį orą nesumušite su CO ir izoliuokite degalų baką, kad spontaniškai sušiltų šis mišinys, jums geriau atsigulti. Dauguma anglies krosnių (t. Y. Keramikos “Jiko”) nėra suprojektuoti šio principo pagrindu ir jos nebus labai skiriasi nuo jūsų barbekiu, todėl iš pradžių išmeskite visas dujas ir tada virkite švytėjančias angeles. Yra nemažai įrodymų, kad šeimos nariai susilpnėjo dėl CO apsinuodijimo, tačiau šeimos, naudojančios anglys, labai gerai žino apie tai, kad jos kelia pavojų. dekutas vėdinimas. Kodėl CO yra žalingas žmonėms? Leiskite paaiškinti: didelis CO koncentracijos poveikis gali būti mirtinas, tačiau net ir nedidelis poveikis gali turėti žalingą poveikį. CO greitai išsiskiria per kraujagyslių membranas. Kai jis patenka į kraują, CO jungiasi su hemoglobinu 200 kartų lengviau nei deguonis. Tai sudaro karboksi-hemoglobino (COHb). COHb sumažina kraujo deguonies našumą ir sumažina deguonies išmetimą iš hemoglobino. Neurobehavioral poveikis apima sutrikus koordinavimo, stebėjimo ir vairavimo sugebėjimus. Kognityvinis veikimas sutrinka, kai COHb lygis yra toks pat kaip 5%. Esant fiksuota CO koncentracijos vertei, COHb koncentracija greitai didėja poveikio pradžioje. Po maždaug tris valandas šis kiekis išnyks ir po 6 – 8 valandų pasieks stabilią būseną. COHb koncentracijai pasireiškia 25-40% galvos skausmas, pykinimas ir sąmonės netekimas. Nuolatinis smegenų pažeidimas ir mirtis atsiranda, jei COHb kiekis viršija 45%. Per pastaruosius keletą metų “Vuthisa” sukūrė saugią anglių viryklę, skirtą spręsti šią problemą.

Aš nepritariu medžio anglių naudojimui medieną dėl netinkamo medžio anglies formavimo ir medžio anglies prekybos naikina natūraliai pasitaikančius miškus ir prisideda prie visuotinio atšilimo. Yra požymių, kad vyriausybės bando reguliuoti pramonę, įveddamos efektyvesnes anglies gamybos krosnis ir sukurdamos plantacijas, kad būtų užtikrintas medienos šaltinio tvarumas. Namibijoje milijonai hektarų įsiveržimo krūmo paverčiami medžio anglimi ir parduodami kaimyninei Pietų Afrikai, kaip anglis grilis. Pietų Afrika pati (pagal naujausią Pietų Afrikos metraštį) kenčia nuo svetimų augalų infestacijų, iš viso daugiau nei 10 milijonų hektarų, apie aštuonis procentus (8%) šalies žemės paviršiaus. Skirstymo norma yra nerimą kelianti, ir prognozuojama, kad per ateinančius 15 metų jų skaičius pakils dvigubai. Visai neseniai “Vuthisa Technologies” pradėjo perdirbti susmulkintus invazyvus į medžio anglis ir biocharą, kuriuose naudojamos išmetamųjų teršalų mažinimo biokuro krosnys, projekte, vadinamo “Vuthisa Biochar” iniciatyva.