Kadastriniai matavimai – kas tai?

Mes gana dažnai rašau apie darbą, apie paslaugas, dokumentų, kurių reikalaujama pagal turto savininkams. Šiandien norime palikti šiek tiek šiuo klausimu ir pasiūlyti jums inventoriuje, kuris yra labai ilgas ir įdomią istoriją.

Ar žinote, kad kadastriniai matavimai turi ilgą istoriją? Mes visi linkę manyti, kad šie darbai pasirodė mūsų laiko, gerai, maksimalus pabaigoje XIX – XX amžiuje, kai įvairių prietaisų ir metodų, o prieš visus įrašus buvo neišmatuojamai lengviau. Bet ne, šios procedūros buvo naudojami daug, daug anksčiau, o http://www.turtoinvest.lt/ jų tikslas buvo tas pats, kaip, kad dabar: pirmiausia, jie užsiima atsižvelgiant į žemę ir buvo būtina nustatyti žemės mokesčio sumą. Taip, mes galime pasakyti, kad per pastaruosius procedūros buvę lengviau, bet bendras principas tikrai buvo tas pats.

Istoriškai, inventoriaus priežastis buvo būtina atsižvelgti į žemę, savo sienas ir aikštėse. Kadastrinių matavimų šaknys, taip sakant, į praeitį, pavyzdžiui, yra molio tablečių, kurių matmenys partijų ir skyriuose srityje, patvirtinantis, kad Chaldėjų 4000 BC ten inventorius. Kadastriniai matavimai atliekami senovės Egipte, apie 3000 BC ir apie 1700 BC Egiptas atlikta apklausa, kuri buvo atlikta remiantis turto ir žemės paskirstymo apmokestinimo pagrindu. Tai gana artimas šiuolaikinės suprasti inventorių. Tačiau terminas „inventorius“ gimė per imperatoriaus Augusto laikais. Būtent per jo Apskaitos vieneto įsigijimo žemė buvo patvirtintas ir pristatė surašymas – caputigum registrum, šių dviejų žodžių atsižvelgiant vėliau žodis catastrum, iš kurios jis nuėjo modernus, „inventorizacija“ susijungimas.

Žinoma, šis procesas buvo toli nuo šiuolaikinės – labai tyrimas buvo atliktas su virve ir strypo pagalba, ir toks jis išliko iki viduramžiais ir už jos ribų. Be matavimų mes panaudojome tiek geometrinį žinias ir skaičiavimas Paprastai pakanka tik paprasti matavimai. Ši procedūra buvo tęsiama iki XVIII a. Tai buvo tik 1718 iki Dzhovanni Dzhakomo Marioni sukūrė pirmąjį sąrašą. Į savo bazę nustatyti Romos kadastras, su modifikacija, kad matavimai buvo atlikti remiantis pagarbos mokslinio metodo pagrindu. Visų pirma naudojamas apibrėžti trianguliacijos metodu ir poligonometricheskih tinklo ir skersine stalo naudojamo veikimo ribas. Kadastro Dzhovanni Dzhakomo Marioni atspindi tam tikras sritis komunalinės nuosavybės, dirvožemio tipų, o grynasis pelnas dėl į kurias eilutes apmokestinimo pagrindu. Milanas inventorius, todėl darbas buvo pavadintas Marioni, pasižymi dideliu tikslumu ir kokybe. Ir tai buvo tas, kuris nuėjo į atsargų Prancūzijoje, Belgijoje, Šveicarijoje ir kitose Europos šalyse XIX amžiuje plėtrai.

Kadastriniai matavimai Rusijoje

Kas Rusijoje, ar inventoriaus čia? Žinoma tai buvo. Pakanka prisiminti mokyklos istorijos pamokas iš Jekaterinos II, kuriame vykdyti aktyvią sąskaitos žemę. Bet prieš pradedant į XVIII amžiaus, mes kreipiamės į keletą dienų anksčiau, po to, kai kadastro darbai prasidėjo dar gerokai prieš stojimą į Rusijos imperatorės Jekaterinos sostas.

Pirmasis paminėjimas apie tai datuojamas X amžiuje, ir jie yra susiję su žemės ir žemės mokesčio vertinimo. A Megève kartografavimo darbų paminėjimas susijęs su 1483, išlygino rekordą su žemės įsigijimo bažnyčia vienuolynas netoli Pskovo. Beje pasakyti, kad žemė registracija buvo atlikta aktyviai, visų pirma, žemės inventorizacija buvo atlikta remiantis laukas apžiūrint darbą, kurio metu matuoja krašto linijų ilgį rezultatus. Ši procedūra buvo naudojamas vadinamasis „virvė dimensijų“ (ty, virvės). Onaya „virvė gali turėti 20, 40 arba 80 fadomų ilgį (1 Peilēt lygus 2.1336 metrų, t.y. 20 fadomų yra apie 42,5 m).

Krašto linijos padalinti žemės, ant:

geras;
vidurkis;
plonas.
Žinoma, šis skyrius yra atliekami remiantis dirvožemio kokybės ir žemės gebėjimą „pagimdyti“ pagrindu. Pakanka prisiminti, kad sugauti gali pakaitomis iš metų į metus, arba pasidalinti tarp valstiečių – yra vienodai geras mušamas ir plonas žemės. Tačiau taip pat buvo atvejų, kai negauna jokių sritis su labai „liesas“ žemės.

Pokyčiai Žemės geodeziniai esamo proceso buvo įvesta XVIII amžiaus viduryje. Kai 1765 buvo patvirtintas Komisijos tarpinstitucinio susitarimo dėl valstybės kadastro. Tai buvo padaryta siekiant apsaugoti žemės savininkų teises, ir pagrindinis pasikeitimas yra žemėtvarkos dėl kaimų su planų ir knygų parengimo pavadinimu tvarka. Iki to laiko, geodeziniai atliko žemės savininkų vardais. Kaip mes visi prisimename, tuo metu, kai žemė priklausė dvarininkų, bajorų, bažnyčios, o ne atskiriems ūkininkams. Atliko aprašą įtraukti savininko vardas ir pavardė, kieme plotą, visų pastatų sąrašą ir mokesčio dydį. 1768 metais jis paskelbė tokį įsakymą, kuriuo parengti konkrečias planus visuose miestuose, jų pastatai ir gatvės kiekvienoje provincijoje, kurioje nekilnojamojo turto inventorizacijos ir palieka su diagramomis ir statybvietės plano įvertinimas.

Per Rusijos imperijos dienomis, informacija apie žemės esanti „Land Survey į