ILGALAIKĖ IR TRUMPALAIKĖ SAVIVARČIŲ NUOMA BE JUDĖJĖJE – KAIP NEPAŽEIDŽTI, KAD MACHINE PASIRINKITE

Kiekviena bendrovė, kuri dirba su didmenine produktų ar didelės apimties krovinių pristatymu, anksčiau ar vėliau susiduria su klausimu, ar perkama ar išnuomojama savo transportu transportui. Pavyzdžiui, ilgą laiką sunkvežimių nuoma Maskvoje yra didelė paklausa tiek didelėms savivarciu nuoma įmonėms, tiek mažosioms įmonėms. Prieš pasirinkdami automobilį svarbiausia nustatyti jo naudojimo paskirtį ir nuomos trukmę, kad nuoma būtų pelninga.
Jei jums reikia ilgai išsinuomoti sunkvežimius be vairuotojo, rekomenduojame susipažinti su šiomis svarbiomis automobilių savybėmis, kad nebūtų klaidų pasirinkus:
1. automobilio galia, tinkama numatomo krovinio gabenimui;
2. Pavarų dėžė – priklauso nuo vairuotojo, patogiau vairuoti mechaninį, kitas – automatiniu;
3. Sankaba, kuri lems automobilio elgesį ant kelio ledo, purvo ar sniego metu;
4. Prietaisų skydelis – patikrinkite, ar veikia visi indikatoriai;
5. Ratų kokybė – net vieno svavivarčių nuoma rato pakeitimas gali kainuoti jums apvalią sumą, taigi elkitės su šiuo daiktu atsargiai.
Norėdami apskaičiuoti pelningumą, turite žinoti, kiek kainuoja sunkvežimio nuoma per mėnesį. Pradėdami nuo to ir apskaičiuodami vidutines transporto priemonės priežiūros ir aptarnavimo išlaidas, gausite reikalingą informaciją apie ilgalaikės nuomos pelningumą.
KAS TURĖTAS ATSAKINGO ATSAKOMYBĖS REZULTATAS?

Neseniai labai populiarus tarp nuomininkų buvo „Atleidimo nuo atsakomybės“ paslauga, dėl kurios galite išvengti atsakomybės už tam tikrų rūšių žalą, pvz., Automobilio žalą ar patekimą į nelaimingą atsitikimą. Tačiau prieš sudarant sutartį verta atkreipti dėmesį į atvejus, kai paslauga „Atleidimas nuo atsakomybės“ praranda savo aktualumą.
KAS YRA TRANSPORTO PRIEMONĖS NUOMA PAGAL LAIKYMĄ?

• Gebėjimas savivarčių nuoma priimti reikalingą transporto priemonę tam tikrą laiką, net atsižvelgiant į atsargas. Daugelyje laivynų yra nuobaudų už automobilio sugrąžinimą vėlavimo sistema.
• Galimybė tiesiogiai transportuoti savo krovinį, atsižvelgiant į jo apimtį, tonažą ir matmenis.
• Svarbu sutaupyti, jei automobilis reikalingas konkrečiam darbui atlikti – naujo pirkimas bet kuriuo atveju žymiai daugiau kainuotų, o mašinos nenaudingumas po darbo sukels naujų rūpesčių.