Carol Marin dažomas mažo formato paveikslėlius ir uždirba už pragyvenimą. Per praktinius metus ji išmoko vykdyti savo verslą be nesėkmių ir nelaukdama sėkmės ar įkvėpimo. Savo knygoje „Nėra dienos be šepetėlio“ ji teikia daug įdomių medžiagų apie kūrinių kūrimą ir jos darbo skatinimą per internetą. Paskelbti 15 patarimų iš knygos.

1. Paskirstykite laiką nuo 50 iki 50
Norėdami uždirbti kūrybiškumą gyvenime, jūs turite praleisti pusę savo laiko menui, o pusė – verslui.

Kiekvieną dieną po pietų suvokiu savo šiandieninę nuotrauką. Tada aš įkeliu nuotrauką į kompiuterį ir jį redaguoju. Tada įkelkite nuotraukas į mano dienoraštį. Aš sugalvoju tinkamą tekstą. Tada aš sukursiu savo paveikslų aukcioną. Galiausiai aš atsiųsiu nuotraukas, kurias pardavinėčiau.
2. Naršyk ir plėk
Tyrimas gali apimti viską, nuo naršymo internete (pvz Pinterest) ieškoti įdomių nuotraukų įkvėpimo ir baigiant prakeiktas žurnalus ir knygas apie meną, iš tyrinėti miestą siekiant fotografuoti įdomių objektų keliauti į kitus miestus tam pačiam tikslui tt ir pan. Plėtojimas taip pat suprantamas kaip eksperimentai su medžiagomis, dalyvavimas meistriškumo kursuose, rekvizitų pirkimas. Tai apima bendravimą, tai yra korespondencija elektroniniu paštu, susitikimai su draugais ir menininkais, keitimasis idėjomis ir istorijomis. Kaip jums patinka šis darbas?

Paveikslų reprodukcijos

3. Sukurkite mažos formos paveikslėlius
Mažo formato kūriniai yra labiau prieinami ir parduodami internete daug greičiau nei dideli, brangūs paveikslai. Žmonės neskubėkite išdėstyti tvarkinga sumą už tai, ką jie negali pamatyti savo akimis, ypač jei tai brangus dalykas, ir tai yra sunku įvertinti išsamiai kompiuterio ekrane. Todėl jie nori pirkti internetu mažą nuotrauką, kuri nekyla abejonių dėl to, kaip ji atrodo, ir yra pigesnė nei 3000 rublių. Daugelis menininkų atranda kompromisinį sprendimą, palieka didelius paveikslų galerijose ir parduoda miniatiūras per internetą.

4. Džiaukitės savo meno paveikslų reprodukcijos
Sunku būti objektyvus, jei tai susiję su savo darbu. Norėdami patikrinti, ar esate pasirengęs parduoti, užduoti sau šiuos klausimus:

Ar didžiuojuosi savo darbu?
Kiek stabili jų kokybė?
Ar žmonės norės pirkti mano paveikslus pakabinti ant sienos?
Ar visos nuotraukos turėtų būti parduodamos?
Jei nesate tikri, kad galėsite atsakyti į šiuos klausimus, paprašykite jų atsakyti tiems, kam pasitikite (pageidautina ne artimas draugas ar šeimos narys). Geriausias apklausos kandidatas yra menininkas, kurio kūriniai jums žavisi, o geriausias būdas tai atlikti yra asmeninis pokalbis.

5. Suasmeninkite savo tinklaraštį ir svetainę
Pagal mano patirtį, pirkėjai domisi menininko asmenybe. Jūsų portretas ir keletą žodžių apie save gali sukurti ryšį tarp jūsų, kuris kitu atveju nesusijęs. Jie mielai pasakys jums apie draugą, kuris atvyko aplankyti ir atkreipė dėmesį į savo paveikslus ant sienų. Į tinklalapį pridėkite gerą nuotrauką tinklaraštyje, esančiame „dangtelyje“ arba kitoje vietoje.

15-priemov-art-marketinga-5
Svetainės antraštės pavyzdys. Iliustracija iš knygos

6. Organizuokite ir organizuokite
„Daugiau“ nereiškia „geresnių“ žiniatinklio dizaino požiūriu. Dienoraštyje dažnai galima pamatyti siaurą šoninę juostą (dešinę ar kairę) su išsamia informacija apie šią svetainę: asmeninę paveikslu reprodukcijos ir kontaktinę informaciją, rekomenduojamus tinklaraščius, archyvą, nuorodas į parduotuvę ir daug daugiau. Tačiau pabandykite įtraukti čia tik esminius dalykus. Įdėkite informaciją tokia tvarka, kokia svarbiausia: apie save, informaciją apie artimiausias meistras, populiariausias nuotraukas ir tt

7. Supaprastinkite pirkimo procesą!
Tai turbūt svarbiausias reprodukcijos žingsnis rengiantis parduoti internetu! Negalima pervertinti jo prasmės. Verta padaryti šį procesą kuo labiau prieinamą. Mažiausias dalykas, kurį galite padaryti, – pabandyti susisiekti su jumis. Įveskite savo elektroninio pašto adresą, kai tik įmanoma.

Dar geriau – pradėkite galvoti kaip pirkėjas. Įsivaizduokite, kad jūs paveldėjote tik tūkstantį dolerių ir norite investuoti visą sumą į meno kūrinius. Eikite į internetinę galeriją ir pamatysite daug gražių nuotraukų. Pasirinkite keletą labiausiai patikimų menininkų ir naršykite savo galerijas ir tinklaraščius.

15-priemov-art-marketinga-2
Supaprastinkite pirkimo procesą! Suteikite pirkėjams nuorodą! Iliustracija iš knygos

8. Sukurkite srautą
Vienas iš reprodukcijos iššūkių, parduodamų internetu, yra pritraukti dėmesį į jūsų tinklaraštį ar tinklalapį. Kas veiks vienas, negalės pasiekti rezultato kitam.

Neišmeskite visų kiaušinių į vieną krepšį. Išbandykite įvairiais būdais. Jei kažkas veikia, atkreipkite dėmesį į tai.
Rasite savo nišą, kaip rasti savo stilių ar žanrą, tai gali padėti. Įsitikinkite, kad esate patenkintas. Jei parašysite kažką, kurio jums nepatinka, tai tikrai bus pastebimas.
Nustatykite tikslinę auditoriją ir nurodykite ją. Pavyzdžiui, jei rašote gyvūnus portretus, skelbkite atitinkamuose žurnaluose