Privatus darželis Vilniuje
Endokrinologas klinikoje, diagnozuoti diabetą, daugeliu atvejų, nusprendžia, kad vaikas turi būti įskaityta į darželį, remiantis bendru pagrindu. Tačiau įprastame sode šie vaikai nesitikima.
Reklama 14

Tatyana Gromova: „Personalo atsakomybė už vaiko nepriima, kaip vaikai, sergantiems cukriniu diabetu reikia specialių sąlygų, jie turi atskirą meniu.“

Mama privačiai sutinku su sodų, vaikai imtis, bet su nuolatine buvimo tėvų būklės, kad nugali darželio paskirtį, todėl tėvai cukriniu diabetu vaikų perkraunami miesto komitetų raidžių su prašymu atlikti tam tikrą grupę vaikų, sergančių cukriniu diabetu.

Svetlana Erkenova: „Pakanka, kad tokioje grupėje pasirodytų kiekvienas Sankt Peterburgo rajonas. Mes jau neklausėme, pakanka tik vienos grupės „.

Pasak NTV korespondentas Ilya Fedosov, paradoksas yra tai, kad Sankt Peterburge, ten yra sėkmingas pavyzdys. 51-ąjį darželį, kuris specializuojasi dirbant su vaikais, kenčiančiais nuo įvairių lėtinių ligų. Taip pat yra diabetikų grupė. Pamiršote tarp vaikų piešimo privatus darželis Vilniuje lentelę su duomenimis turinio cukraus kiekis kraujyje – tai vienintelis dalykas, kuris atrodo skiriasi nuo kitų specialios grupės. Patronuojanti atneša vaikas rašo duomenis į lentelę ir palieka sūnų ar dukrą į mokytojų atsargiai. Išoriškai jie taip pat nesiskyrė nuo eilinių mokytojų, o ypač darbe su vaikais, jie pridedami prie mokytojų švietimo ir medicinos.

Kadangi diabetu sergantiems vaikams kyla maisto alergijos, jiems reikalingas ypatingas maistas. Į 51-ąjį darželį standartinė virėjų komanda rengia penkių rūšių meniu vaikams. Sunkumas yra ir tai, kad tokios mitybos normos nėra numatytos jokiuose dokumentuose.

Mokiniai 51-ojo vaikų darželio reikia visą dieną insulino injekcijų, bet, svarbiausia, yra prižiūrimi. Yra parengtas, jau išspręstas problemos sprendimas. Atrodytų, jis lieka pratęsti šį unikalų patirtį kitose srityse ir kituose miestuose, tačiau tai nėra vyksta nuostabų priežastis. Pasirodo, kad mūsų Rusijos sistemos bet darželyje ir be specialios grupės privalo pateikti medicininę paramą bet vaikas priimtas į gydytoją.

Per 51-ojo darželio vaikai su cukriniu diabetu, tėvai yra pasirengęs vykdyti per miestą, bet į vieną grupę visiems neįmanoma, todėl šiuo metu tėvai turi tik vieną kelią – kreiptis į jų rajonų vadovams, kad jie ėmėsi iniciatyvos ir, jeigu medicininė pagalba individualūs vaikai, ir, jei reikia, ir tiek, kiek specializuotų grupių vietos darželiuose kūrimas, kaip jau seniai daroma Pajūrio rajonas Sankt Peterburge.