WordPress yra labai populiari CMS. Net moksleiviai tikriausiai girdėjo apie tai. Pagrindinė tai priežastis – tikrai daug galimybių vartotojams. „WordPress“ platformoje (ir daugelyje kitų, daugiau čia wordpress.org/showcase/tag/fortune-500) yra sukurtos žinomos svetainės, pavyzdžiui, blog.us.playstation.com, blog.ebay.com, www.sonymusic.com.
„WordPress“ yra nemokama sistema, ir kiekvienas gali pasirinkti įdiegti jį savo priegloboje. Atsižvelgiant į tai, kad WordPress suteikia galimybę kurti svetainę pagal kiekvieną skonį, šioje platformoje sukurtų išteklių kiekis yra gana didelis – apie 60 milijonų. Straipsnyje aptarsime, kodėl „Bloggers“ pasirenka „WP“ ir kas gali jį pasirinkti kaip savo projekto pagrindą.
WordPress
„WordPress“ pranašumai tinklaraščiams
Daugelis vartotojų, kurie pirmą kartą sužinojo apie „WordPress“ platformą, sužinojau apie tai kaip tinklaraščių turinio valdymo sistemą. Tiesą sakant, „WordPress“ turi keletą privalumų, susijusių su tinklaraščiais. Kodėl Bloggers pasirenka „WordPress“?
Lengva mokytis. Savo „WordPress“ tinklaraščiuose gali kurti ne http://www.ideabooz.lt/internetiniu-puslapiu-kurimas/  t tuos žmones, kurie turi minimalių žinių programavimo, HTML, CSS ir PHP (arba jų apskritai neturi). Tie, kurie pradeda naudoti šią platformą, greitai ją įvaldo. Kadangi „WordPress“ yra  ide labai populiari sistema, apie tai parašyta daug knygų ir straipsnių, sukurtos visos svetainės ir forumai, kaip tinkamai konfigūruoti ir dirbti su juo. Todėl, jei reikia, visada galite rasti atsakymą į bet kokį įdomų klausimą, tiesiog užvedę užklausą į paieškos juostą.
Nemokama. „WordPress“ yra nemokama sistema, kuri yra laisvai prieinama visiems, norintiems juos atsisiųsti internete. Žinoma, yra tam tikrų įskiepių ir temų, už kurias mokama. Bet tai visos papildomos paslaugos. Jei norite naudoti „WordPress“, jums nereikės mokėti.

Internetiniu puslapiu kurimas
Didžiulis šablonų skaičius. „WordPress“ siūlo daugybę temų pagal kiekvieną skonį, todėl dėka jūs galite padaryti savo dienoraštį tiksliai taip, kaip jį matote. Visos temos lengvai pritaikomos, o dauguma iš jų leidžia keisti atskirus elementus: fonus, atskirų blokų spalvas, logotipus, meniu, slankiklius ir pan. Todėl norėdami padaryti gražią „WordPress“ svetainę – užduotis nėra sunkiausia.
Gebėjimas naudoti kelis papildinius. Oficiali svetainė „WordPress“ siūlo atsisiųsti beveik 35 tūkstančius įvairių papildinių (https://wordpress.org/plugins). Jei turite pakankamai standartinio dienoraščio funkcijų, galite ir nenaudokite papildinių. Tačiau dabar, tikriausiai, nėra vienos „WordPress“ dienoraščio, kuriame nebūtų buvę įdiegti. Kadangi tai leidžia jums padaryti savo dienoraštį patogiau ir išplėsti savo funkcijas ir galimybes.
Valdykite SEO. Svetainės savininkas „WordPress“ visada turi galimybę „išlaikyti ranką impulso“, atsižvelgiant į išteklių optimizavimą. „WordPress“ iš pradžių  buvo sukurta kaip darbo birzos finansuojami kursai – internetiniu puslapiu kurimas ir ju reklama internete labai lanksti sistema, apimanti įvairius nustatymus, įskaitant susijusius su seo. Tačiau, norėdami pagerinti svetainės patogumą paieškos sistemoje, galite naudoti specialius papildinius, pvz., „SEO WordPress by Yoast“, „Visi viename“ SEO paketu, „SEO Ultima“. „SEO“ papildiniai „WordPress“ yra patogu, nes jie suteikia vartotojui galimybę suprasti, kam jie yra, ir ką jie daro. Svetainės savininkas gali nustatyti reikiamus nustatymus ir parinktis, priklausomai nuo pasirinktos išteklių skatinimo strategijos.
Paprastas veikimas. „WordPress“ turi patogų meniu ir navigaciją, lengvai suprantamą net pradedantiesiems. Dėl to tinklaraštis gali lengvai pritaikyti ir tobulinti naudojimąsi.
Atnaujinimai. „WordPress“ – tai sistema, kuri nuolat siūlo daugybę atnaujinimų tiek šablonų, tiek temų, tiek priedų požiūriu. Tai leidžia išplėsti svetainės funkcionalumą, padidinti dizaino patrauklumą. Be to, yra ir „WordPress“ bendruomenių (angliškai kalbančių ir rusakalbių), taip pat daug forumuose, kuriuose galite kalbėtis su kitais vartotojais, paprašyti patarimo ar išmokti iš kito asmens patirties.
Blogų pavyzdžiai „WordPress“. Kaip pavyzdžių, kaip gali būti „WordPress“ ištekliai, aš pasirinkau keletą aktyvių tinklaraščių, kurie atrodė įdomūs tiek turinio, tiek dizaino požiūriu. Toliau pateiktų kitų tipų svetainių pavyzdžių pasirinkimas taip pat buvo grindžiamas šiais dviem kriterijais.

Aš noriu savo svetainę. Ką turėčiau daryti?
Anksčiau dingo laikai, kai svetainės kūrimas buvo kažkas nesuprantamas ir paslaptingas žmonėms, kurie nėra interneto kūrėjai. Dabar svetainė yra beveik kas trečią kartą, pradedant nuo mokinių ir baigiant pensininkams. Jūs taip pat norite, bet bijo ir nežino, kaip tai padaryti? Šiame straipsnyje aš jums pasakysiu, kaip padaryti jūsų svetainę, jei niekada anksčiau tai padarėte ir neturite supratimo, kaip tai veikia.
Kaip sukurti svetainę naujokui
Jūsų kelias nuo „Aš noriu svetainės“ prie „Turiu svetainę“ atrodys taip:
sukurti ir užregistruoti domeną
pasirinkti hostingo tarifą
Sukurkite svetainę naudodamiesi konstruktoriumi
1 veiksmas. Domenas.

Domenas yra jūsų svetainės pavadinimas, kurį jūs ir jūsų vartotojai pamatysite naršyklės adreso juostoje. Pavyzdžiui, hostiq.ua yra domeno zonos .ua domenas. Yra daug domenų zonų. Jos suskirstytos į tipus, pavyzdžiui, geografinius (.ua, .ru, .uk), teminius (.blog, .travel, .marketing, .rocks). Populiariausi ir atpažįstami domenai yra .com, .org, .net. Iš pradžių „.com“ zona buvo naudojama komercinėms svetainėms. Org organizacijoms, .net įmonėms, kurių veikla yra prijungta prie interneto. Tačiau ilgą laiką šios zonos prarado savo pradinį tikslą ir yra naudojamos įvairiausiose vietose.
Pirma, turite nustatyti, kuris pavadinimas bus jūsų svetainėje ir kurioje domeno zonoje. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje: Kaip pasirinkti domeno pavadinimą.
Jei naudojate mūsų svetainės dizainerį (žr. Toliau), jūs taip pat galite laikyti svetainę nemokamu subdomenu. Tai reiškia, kad jūsų svetainės pavadinimas susideda iš jūsų pasirinkto žodžio + hqsite.online. Pavyzdžiui, myblog.hqsite.online. Jei kada nors norite nusipirkti domeną ir perkelti savo svetainę į jį, tai galite padaryti, neprarasdami svetainės duomenų.
2 veiksmas. Hostingas.

Hostingas – tai serverių išteklių, kuriuose bus jūsų svetainė, teikimas. Paprasčiau tariant, tai yra kompiuteryje esanti vieta visada, ir jums nereikia stebėti jo našumo. Be talpinimo jūsų svetainėje nebus prieinama visiems žmonėms internete. Čia rasite daugiau informacijos apie priėmimo tipus ir jų funkcijas: Kas yra priegloba ir kaip tai vyksta.
3 etapas. Sukurkite svetainę dizaineriui.

Paprasčiausias būdas padaryti jūsų svetainę yra naudoti svetainės statytoją. Mes siūlome išbandyti „SitePro“ svetainių kūrimo priemonę. Mūsų nuomone, tai yra patogu ir suprantama pradedantiesiems.
Tikriausiai visi vaikystėje žaidė „Lego“ dizainerį ar jo analogus. Prisimink, kaip jūs priėmėte vieną dalį ir prijungėte ją prie kito, o tada į sukurtą struktūrą pritvirtinote trečią? Su svetainės dizaineriu viskas yra beveik vienoda. Turite parengtus būsimos svetainės elementus, kurie yra pakankami, kad galėtumėte „užsikabinti“ pelę ir vilkite ją į vietą, kurioje norite juos įdėti. Taigi sukursite svetainės antraštę, meniu, paieškos formą, produkto kortelę (jei internetinėje parduotuvėje), įrašus (jei tinklaraštyje arba profesionalioje svetainėje). Tai labai paprasta, nėra programavimo ir išdėstymo. Sistema daro viską už jus, ir jums reikia tik pasakyti, kaip norite, kad svetainė atrodytų.
Projektuotojui yra parengti svetainių dizainai. Galite juos naudoti taip, kaip yra, ar pakeisti, kaip jums patinka. Iš viso yra 190 šablonų skirtingų temų svetainėms. Štai kaip atrodo jūsų svetainė:
Svetainės šablonai
Norėdami suprojektuoti savo svetainę, yra patogus meniu, iš kurio galite vilkti reikalingus blokus ir įdėti juos į bet kurią svetainę.
svetainės statytojas
Pasirinkus vieną iš šablonų, iškart pamatysite tuščią nuotrauką ir tekstą. Paspaudę ant jums reikalingo bloko atidarysite meniu, kuriame galėsite redaguoti tekstą, keisti rodymo tvarką arba blokuoti savybes. Ir jei trūksta kokio nors bloko – tiesiog vilkite norimą iš viršutinio meniu.
Sukurkite svetainę dizaineriui
Kokio tipo svetaines galiu daryti su dizaineriu?
internetinė parduotuvė;
vizitinės kortelės svetainė;
dienoraštis;
bet kokios orientacijos vieta: virimas, verslas, automobiliai, literatūra ir tt
Kiek kainuoja svetainės statytojas?
Mūsų dizainerio naudojimas nemokamas. Jums reikia tik sumokėti už svetainės pateikimą serveryje. Tačiau pirmąsias 30 dienų galite nemokamai patikrinti dizainerio ir talpyklos darbą.
Ar bus galima reklamuoti svetainę dizaineriui?
Daugelis žmonių mano, kad svetainėje sukurtas konstruktorius – kai trūkumais svetainėje, kad neveiks skatinti interneto, taip pat kitas svetaines. Mes pagreitiname šį mitą išsklaidyti: dizainerio svetainėje pateikiamos visos reklamos galimybės. Paieškos sistemos suvoktų tą patį kelią į CMS svetainių (Turinio valdymo sistema) arba samorazrabotannye svetainėse.