Loading...
Briketai 2018-02-16T09:58:59+00:00

Bendra informacija apie briketus

Ei, sudeginkite karštesnį ir švaresnį, pigiau pirkti ir daug lengviau laikyti ir tvarkyti – tai kodėl tiek mažai žmonių su atviromis ugnimis ir medienos deginimo krosnelėmis naudoja perdirbtus medienos briketus, kad šildytų savo namus?

Užsiregistruokite “Žalios šviesos” el. Laiške, kad gautumėte planetos svarbiausias istorijas

Skaityti daugiau

Dideli Europoje, wager daugeliui neišnagrinėja daugelis gaisrininkų, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, ypač pietuose, tie, kurie juos parduoda, tvirtina, kad kai bandysite išbandyti briketus, niekada negrįšite nuvykti į stumdomas rąstų krūvas.

Briketai tiekia apie half daugiau šilumos už kiekvieną sterlingų, nei naudojama rąstų. Jie taip pat turi tvirtus aplinkosaugos įgaliojimus, nes jie pagaminti iš medienos, pagamintos kaip baldų ar kitų su medine susijusių verslų dalis, arba kai kuriais atvejais surenkamos iš pertraukų (žr. Dešinėje). Deganti mediena apskritai laikoma mažai anglies dioksido alternatyva iškastiniam kurui, nes medžiai sugeria anglį, kai auga. Aplinkos rašytojas Chris Goodall padarė sumas ir šildo savo namus, naudodamas medienos granules, panašius į briketus, pagamintus iš JK medienos. “Drax” akmens anglių jėgainė degina JAV išsiuntusius granules, nes suvartojamos anglies atsargos yra daugiau kaip 80%, kai atsižvelgiama į medžių gyvavimo ciklą.

Briquette gamintojai užsiima pjuvenomis ir kita susmulkinta mediena, taiko 10 000 psi (slėgis už kvadratinį colį) slėgio ir iš pop briketų. Jie beveik visiškai natūralūs – medienos lignino molekulės išsilydo po slėgiu ir kartu sujungia medienos drožles ir dulkes. Jie yra įvairių formų iš keleto paslaugų teikėjų, o “Watchman Money” pradiniuose bandymuose jie puikiai veikia medžio degiklius. Vienas briketas gali trukti iki keturių valandų, o didieji vartotojai suras apie 150 svarų sterlingų per metus, palyginti su įprastų rąstų pirkimu.

“Dumfries” pagaminto medienos kuro kooperatyvo direktorius “Rowland Parke” teigia, kad žmonės Didžiojoje Britanijoje pagaliau pradeda pabusti dėl briketų pranašumų. “Mes parduodame vis daugiau ir daugiau jų, ypač per pastaruosius metus ar tiek. Kai žmonės išbandys juos, jie netrukus nustos pirkti žurnalus vietoje. Jie yra švaresni ir lengviau saugomi ir užima maždaug pusę žurnalo krūvos vietos. Kol bandysite, jūs netikėsite, kiek šilumos jie gali pristatyti “, – sako jis.

Jie yra švaresni ir lengviau laikomi ir užima maždaug pusę rąstų vietos. Jūs netikės jų tiekiama šiluma

Rowland Parke

“Parke”, kuris taip pat parduoda krosnyje išdžiovintus rąstus nacionaliniu lygmeniu iš ne pelno kooperatyvo “Scottish” bazės, teigia, kad viryklės gamintojai rekomenduoja vartotojams deginti medieną, kurio drėgmės kiekis yra mažesnis nei 20%. Daugumos briketų drėgmės kiekis yra 10% ar mažiau, taigi jie degina geriau ir sukelia mažiau kaminų ir dūmtakių problemų. Parkai, parduodami Didžiojoje Britanijoje, paprastai turi daug aukštesnę drėgmės dalį – 20% gerai subrendusiame medienoje, o kitais atvejais – iki half, sako Parke.

Skelbimas

Bendradarbiavimą sukūrė grupė panašių žmonių, norinčių įsigyti nuolaidų didžiajai daliai. Jis pradėjo pardavinėti briketus 2012 m., O dabar jie yra didžiausias pardavėjas. “Parke” teigia, kad kai kurios briketai yra iš “Verdo” augalų, esančių 90 mylių atstumu, Grangemouth, tačiau dauguma jų atvyksta laivais iš Rytų Europos, ypač Latvijos ir Estijos.

Stuart Fitzgerald, internetinio tiekėjo “White Horse Energy” direktorius, yra dar vienas didelis gerbėjas. “Dar visai neseniai galėjote atkreipti liniją visoje JK: pietuose visi užsisakė gražų krosnies džiovintą medieną, o visi mūsų briketų užsakymai buvo iš šiaurės. Dabar tai keičiasi, iš dalies dėl to, kad vis labiau supranta, kad briketai gali suteikti daugiau šilumos už pinigus. ”

He says you need to keep them in a dry place as though they grow quickly on the off chance that they get wet. When they consume they leave around 1% of their unique volume as slag, which means you don’t need to exhaust the stove as frequently. The best consume so hot, Fitzgerald says, that clients must be mindful so as not to surpass the stove’s warmth limit.

Taigi ką pirkti? Nauji naudotojai turėtų išbandyti pasirinkimą, norėdami pamatyti, kas geriausiai veikia jų viryklėje ar židinyje. Dauguma, wager ne visos, gali būti sulaužytos pusiau – naudingos, jei turite mažesnę krosnį – o kai kurios sudeginamos, kai kurios iš jų išsiverčia daugiau nei kiti.

briketai pigiau

“Wood Fuel Co-operation” turi didesnį pasirinkimą, o “White Horse Energy” yra šiek tiek pigiau. Pastaroji parduoda “Nielsen” briketų padėklą, pigiausią geros kokybės, kurią mes radome, už £ 205 už 960 kg. Jo “Exceed expectations” briketai, kuriuos naudotojai įvertino 5 žvaigždutės, yra 265 svarai sterlingų už pristatytą toną. Tuo tarpu “Wood Fuel Co-operation” turi 910 kg labai gerai vertinamų “Premium Hard” briketų už 267 svarus sterlingų. Pirkėjai gauna 91-10 kg pakuotes – tai yra kai kurie iš ilgiausių deginimo vietų ir gali būti sugadinti. Taip pat siūloma puiki pasirinkimo ir derinimo paslauga.

Jei norite pabandyti nenaudodami didelio užsakymo, nuolaidų parduotuvių tinklas “Home Bargains” parduoda “Verdo” briketes už 2,79 svarus už šešių pakuočių pakuotę. Vis dažniau vietiniai anglies tiekėjai juos taip pat tiekia.

Biokuro “Cambridge Wood Fuel” kompanijos “David Ousby” verslo focus yra taupyti sąvartynuose esančias atliekas ir paversti jas švariu kuru.

Skelbimas

Didžioji dalis medienos gaunama iš stalių gamyklų pagamintų atliekų, o šią savaitę Ousby (viršuje) naudojo atliekų medieną iš teatruoto statybininko.

Iš pradžių Ousby atliko paslaugą, siūlančią atliekų surinkimą ir perdirbimą, suteikdama vietos gyventojams užimtumo ir savanorystės galimybes bei priimtinas kainas. Pertekliniai ištekliai buvo padovanoti bendruomenės grupėms.

Suprasdamas, kad ne visą medieną galima panaudoti iš pradžių, Ousby pradėjo gaminti briketus, kuriuos jis vadina “Cambridge Hotlogs”. Šiandien jo mašinos gali gaminti iki tonos briketų per dieną.

“Mes pradėjome jį susmulkinti, tada suspausti, o tada” hotlogs “galima nusipirkti iš mūsų parduotuvių arba pristatyti 20 mylių atstumu.

“Per kelerius metus mes sukūrėme lojalių vietos požiūrį Kembridžo ir aplink jį, kurie mėgsta tai, kad mes vėl panaudojame medienos atliekas, kurios kitu atveju taptų sąvartynuose”.

Ousby sako, kad daugelis klientų pradeda pirkti briketus pagal savo kamino valymo patarimus. “Kadangi jie turi tiek mažą drėgmę, kaip rąstai, jie yra daug švaresni, o jūs nesuprantate su deginamosiomis malkomis susijusios problemos.”

Jo briketai pagaminti pagal “Woodsure + Plus” standartą ir tinkami deginti atsinaujinančių šiluminių kūrenamų katilų iniciatyvai. Jie tiekiami 12,5 kg pakuotėse ir parduodami atskirai (6 svarai) arba kroviniuose iki 1 tonos (292 svarų), pridėjus pristatymą.